Zbavte se snadno závislosti na alkoholu!

Alkozeron
pomůže vám najít cestu zpět ke střízlivému životu
ZA 1 MĚSÍC

Zmírňuje příznaky:

 • Závislosti
 • Nežadoucích účinků z léků
 • Psychyckých poruch
 • Depresí
 • Syndrom
  abstinenci
 • Kocoviny

do konce promoakce se zůstává:

00
14
48
8950руб2990руб

Vaše jméno:

Váš telefon:

Alkoholismus - cesta ke špatné kvalitě života

Agrese, nemorální chování

Více než 70% trestných činů (způsobujících vážné ublížení zdraví, vraždu, krádež, znásilnění) je spácháno pod vlivem alkoholu.

Ztráta sociálního statusu

Časté užívání alkoholických nápojů vede k rozpadu rodiny, ztrátě přátel a známých.

Zdravotní problémy které se objevují v důsledků alkoholismu

Deprese, srdeční infarkt, ztráta zraku, hepatitida, vředy, rakovina – a toto ještě není úplný seznam důsledků každodenního užívání alkoholu. Alkohol má nepřízný vliv na VEŠKERÉ lidské orgány.

Finanční problémy

Se závislostí na alkoholu se mění a i životní hodnoty člověka. Alkoholik pak ztrácí schopnost finančně zajistit sebe a svou rodinu.

Ztráta zaměstnání

Když alkoholik přijde do práci při alkoholické intoxikaci, nebo když zaměstnanec nepříjde do práce, protože si cítí špatně po alkoholickém opijení, vede k propuštění z práci.

Sebevražda

Každý den, kvůli alkoholu, na světě spáchá sebevraždu 3 000 lidí. Každý rok - asi 1 milion (1,5% všech úmrtí).

Stále si myslíš, , že tebe se to netýká?

Milovaná rodina, prestižní práce, útulný domov - to vše kvůli alkoholu můžete ztratit. Bude ale to mnohem obtížnější vrátit si svůj žívot předtím.

Musíte si vybrát!
#####

Jak se člověk stává závislý ?

Alkohol na krátkou dobu uklidňuje organismus a zlepšuje náladu zvýšením dopaminu - hormonu štěstí. Pak se však tělo začíná zvýkát na produkci hormonu, ale pro dosažení lepšího účinku člověk pořád potřebuje více alkoholu. Navíc se tvoří tetrahydroisoquinolin - látka, která blokuje produkci dopaminu a serotonin.

Člověk si přestává užívat života bez stimulaci hormonu, upadá do deprese. Zničuje si tisíce neuronů, které se již nedá obnovit. Proto alkohol zhoršuje paměť a koordinaci, ztěžuje rozhodnutí a způsobuje agresi.

Kdy byste potřebovali akutně vyhledát pomoc ?

Je těžké si odpočinout bez sklenky alkoholu

Pokusy přestat požívat vede k ještě silnějšímu alkoholismu

Když už si cítite, že nejste schopní zvládat závislost ani za pomoci odborníků

Časté agresivní chování a deprese

Když se kvůli závislosti na alkoholu zničuje život

Zbavit se závislosti na alkoholu navždy teď může každý!

 • Rozvíje odpor
  k alkoholickým nápojům
 • Zmírňuje abstinenční příznaky a účinky alkoholu
 • Má sedativní účinek
 • Zlepšuje paměť, soustředění, pozornosti
 • Snižuje míru intoxikaci alkoholem
 • Snižuje úzkost, apatii a depresi
 • Obnovuje postižené buňky jater a mozku
#

Proč je Alkozeron účinný?

Tým vědců z University of North Carolina byl schopen detekovat gen, který dokáže zabránit před alkoholismem a má velmi silný účinek na lidské tělo, řekl autor studie, genetik - Vašek Králik.

Určitá verze genu CYP2E1 účinkuje tak, že osoba se stává velmi citlivá na alkohol, a přestává na to vůbec mít chuť. Tento výzkum umožnil použit speciální přírodní byliny k umělému ovlivnění genu, což u závislých lidí způsobuje nesnášenlivost k alkoholu.

Byl tedy důsledků všech výzkumů, specálně vytvořen organický lék Alkozeron na odvýkání alkoholu, který pomohl porazit závislost více než 2 milionů lidí na celém světě.

* Přípravek účinkuje speciálně tak, že pacient to ani nepocítí .

Přestaňte pít alkohol velmi snadno!

Kořen rostliny pueraria lobate

léčí při závislosti a nadměrné konzumaci alkoholu, zmenšuje chuť na alkoholické nápoje, odstraňuje z těla jedy a toxiny.

Extrakt z ostropestřce mariánského

čistí a obnovuje jaterní buňky po dlouhodobém užívání alkoholu. Normalizuje metabolické procesy v těle.

Výtažek z chrpy polní

zmírňuje otoky, stimuluje žaludek, zlepšuje chuť na jídlo, má uklidňující účinek na nervový systém.

Tymiánový extrakt

podporuje reflexu zvrácení z pití alkoholu, má také antidepresivní a sedativní vlastnosti.

Výtažek z třezalky tečkované

potlačuje touhu po alkoholických nápojích obsahujících alkohol, obnovuje kardiovaskulární systém, normalizuje trávicí systém.

PŘESTAŇTE POŽÍVÁT ALKOHOL!

Řekněte NE alkoholismu a změňte svůj život k lepšímu!

Po prvním použití přípravku do těla proníkají látky, které pomáhají trvale odmítnut alkohol. Dopamin, který blokuje post-alkoholovou depresi, se přirozeně začíná vyrábět.

Měkce účinkujicí a uklidňující bylinky které obsahuje přípravek: zabraňují efektu abstinence a jeho příznakům, uvolňují nervové napětí, úzkost, agresivitu, podrážděnost.

Procesy CNS se vrácejí k normálu a aktivují činnost mozkového centru který aktivuje pocit potěšení a štěstí - bez ethanolu. Úroveň stresových hormonů se postupně snižuje, a pak už pacient nepotřebuje uvolňovát se pomoci alkoholu.

Závislost na alkoholu mizí, protože tělo se zcela rekonstruuje, aby mohlo přirozeně produkovát hormon štěstí. Obnovuje se práce nejdůležitějších orgánů a systémů těla, které byli poškozené pod vlivem alkoholu.

Způsob použití:

veměte si 1 tobolku
1 tobolka denně po jídle
Užívá se každý den během měsíce

Odborný
názor

Ve své praxi nepoužívám žádnou speciální terapií na léčbu alkoholu ani tzv. antabusovou terapii (používáním léku Disulfiram). To je terapie, kdy je pacientovi podává lék, který při interakci s alkoholem způsobuje važné otravení (nevolnost, zvracení, závratě, bolesti v zažívacích orgánech).

Potom, co se Alkozeron objevil v mé praxi, bylo mnohem snazší bojovat proti závislosti na alkoholu. Kapsle neobsahují chemicko-syntetické sloučeniny, které nepříznivě ovlivňují tělo.

V 98% případů se po několika dnech užívání přípravku Alkozeron u pacienta rychle se snížuje touha po alkoholu. Přípravek z přirozeného složení Alkozeron funguje podle jednoduchého algoritmu: způsobuje odpor k alkoholu, snížuje agresivní a abstinenční příznaky, rehabilituje tělo.

Moje pacienti se vracejí do normálního života bez ohledu na závažnost alkoholismu. Doporučuji tedy všem Alkozeron jako jediný bezpečný způsob, jak se zbavit touhy po alkoholu.

Nečekejte, až se váš život zhroutí, nepochybně alkoholism zvládnete!

Beta
Jurasimová,

36 let

Vždy jsem si myslela, že cítím míru, a alkohol používám velmi málo a chovám se pod vlivem alkoholu docela dost dobře. Jednou jsem byla velmi opila, až jsem druhý den nic nepamatovala. Pak ráno moje kamarádi ukázali video, kde tančím v baru nahoře bez. Ale ani toto hanební video a výčitky svědomí mě nemohly zastavit. Zkoušel jsem několik způsobů, jak se zbavit závislosti na alkoholu - je to k ničemu. Pomohl mě jen Alkozeron. Prvních pět dní jsem byla nervózní, nevěřila jsem, že to pomůže. A pak se mi ulevilo. Začala jsem si cítit lépe, stala jsem vypadát přitažlivější, změnila jsem prostředí a přátele, můj osobní život se zlepšil. Od té doby nepožívám ani slabý alkohol už 10 měsíců.

Pavla
Novotná,

28 let

Můj manžel má velmi nervózní práci a každý pátek si zmírňovál stres alkoholem. Nejprve to byli pátky, pak se přidala sobota a po pár letech začal požívat každý den a stal se z něj akloholik. Začala jsem se ho bát, protože manžel se stal velmi agresivní a dokonce i v důsledku toho jsem to nemohla dál trpět, začala jsem hledat způsoby, jak ho vyléčit, protože uvědomit si ten problém sám nebyl schopen. A naštěstí jsem objevila Alkozeron! Jen jsem ho ráno smíchala s čajem a to je vše. Po týdnu můj manžel přestal se vrácet opilý a po měsíci. V práci se všechno zlepšilo jako i doma v rodině. Přeměnil se k lepšímu.

Daniel
Krejsa,

44 let

Když mě opustila moje žena, mohl jsem se jen uklidnit alkoholem. Několik měsíců jsem pil alkohol téměř každý den, přišel jsem o práci, uvědomil jsem si, že brzy budu alkoholik - bezdomovec, ale nemohl jsem si pomoci. Díky kamarádoví, který vytáhl mě z toho ven.Kamarád přinesl Alkozeron, přesvědčil mě zahájit léčbu tímto přípravkem. Nyní mohu s jistotou říci, že teď jsem pořád střízlivý člověk. Zbavil jsem se závislosti na alkoholu. A pokud vy nebo vaše blízké máte podobný problém, zkuste Alkozeron, lék Vám nepochybně pomůže!